Termin: 15 – 20. 07. 2019

Znalezione obrazy dla zapytania matka boża ostrobramska

Dzień 1 Wyjazd z Polanicy Zdrój w godzinach porannych około 05:00 i bezpośredni przejazd do Torunia, zwiedzanie stacji katolickiej Radia Maryja a następnie starówki w Toruniu i kontynuacja podróży do Gietrzwałdu. Nawiedzenie sanktuarium, kolacja a po niej nocleg w hotelu.

Dzień 2 Msza Święta, śniadanie a po nim zwiedzanie sanktuarium i kontynuacja podróży do Świętej Lipki tam koncert organowy oraz zwiedzanie. Przejazd do Kętrzyna – dawna kwatera Hitlera (Wilczy Szaniec), zwiedzanie. Wieczorem kolacja i nocleg w Augustowie.

Dzień 3 Po śniadaniu bezpośredni przejazd do Wilna. Nawiedzenie sanktuarium MB ostrobramskiej następnie zwiedzanie kościoła Św. Teresy i Msza Św. w kościele Św. Ducha. Czas wolny a po  nim zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg .

Dzień 4 Śniadanie a po nim Msza Św. w Ostrej Bramie. Następnie kontynuacja zwiedzania miasta : Cmentarz na Rosie , Wzgórze Trzech Krzyży, Wzgórze Gedymina, Katedra , Kościół Uniwersytecki , Muzeum Mickiewicza , Kościół Piotra i Pawła , czas wolny a po nim kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5 Po Śniadaniu przejazd do Trok, dawnej stolicy Litwy. Nawiedzenie sanktuarium M.B. Trockiej. Następnie zwiedzenie zamku, czas wolny (możliwość degustacji potrawy karaimskiej ,,Kibin” ) . Po południu przejazd do Kowna i zwiedzanie miasta. Kolacja i nocleg w Augustowie.

Dzień 6 Śniadanie w hotelu i rejs statkiem lub gondolami ( trasa papieską ) do Sanktuarium M.B Studzienicznej, tam Msza Święta, zwiedzanie i wyjazd w drogę powrotną przez Warszawę (obiadokolacja po trasie) . Planowany powrót około północy i zakończenie pielgrzymki.

CENA : 200 € + 500 PLN

Świadczenia zawarte w cenie:

- Przejazd autokarem klasy Lux

- 5 noclegów w hotelach + HB + obiadokolacja w drodze powrotnej

- Ubezpieczenie NW i KL

- Przewodnik

Wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo 25 €

Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.