Dnia 23 czerwca 2019 r., w czasie Mszy św. o godz. 11:30, 

dziękowaliśmy ks. Damianowi Kowalskiemu, 

za Jego posługę w naszej parafii. 

 

Ksiądz Damian jako neoprezbiter został skierowany do posługi duszpasterskiej w Polanicy-Zdroju. Zgodnie z decyzją Księdza Biskupa od dnia 24 czerwca br., podejmie funkcję wikariusza w parafii p.w. św. Mikołaja w Świebodzicach. 

Dziękujemy Księdzu Damianowi za trzyletnią posługę w naszej parafii, w czasie której wiele nauczyliśmy się i doświadczyliśmy wielkiego serca. Dziękujemy za zaangażowanie w prowadzeniu grup parafialnych, za solidne przygotowanie spotkań formacyjno-organizacyjnych. Dziękujemy za umocnienie nas słowem Bożym, za przepiękne, o głębokiej treści homilie, które trafiały do serc i zapadały głęboko w pamięć. 

Życzymy Księdzu Bożego błogosławieństwa, obfitości darów Ducha Świętego, potrzebnych łask Bożych, zdrowia i życzliwości od ludzi na nowej parafii oraz nieustannej opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy.

 

 

f