KOLONIA PARAFIALNA

Darłówko Wsch.  29.06 - 9.07. 2020 r.

Ośrodek Kolonijny URSZULA położony jest zaledwie 50 m od plaży, w odległości 150 m od ścisłego centrum nadmorskiej miejscowości Darłówko.

Kilka minut spaceru wystarczy, by skorzystać z najważniejszych atrakcji Darłówka:

• jednej z najczystszych plaży na Pomorzu,
  • portu rybackiego z unikatowym rozsuwanym mostem i Latarnią Morską,
  • molo spacerowego,
  • Parku Wodnego z morską wodą.

Zapewniamy:

• zakwaterowanie w pokojach 2-4 os. (z łazienkami)
  • wyżywienie w stołówce ( 3 posiłki podstawowe + podwieczorek)
  • świetlice ze sprzętem rekreacyjnym
  • ognisko z grillem
  • dyskoteka
  • opieka wychowawców i księdza
  • strzeżona plaża (ratownik z ośrodka)
  • opieka pielęgniarska wycieczka i rejs statkiem po morzu
  • dobrze spędzony czas
  • dojazd autokarem

Wyjazd będzie prawdopodobnie 28.06 wieczorem wspólnym środkiem transportu.  Koszt dojazdu zostanie podany po ustaleniu przewoźnika i liczby uczestników.

Parafie zapewniają opiekę wychowawców i opiekę duchową. Szczegóły na temat dojazdu i powrotu w terminie późniejszym.

Prosimy nie zwlekać z decyzją gdyż pojadą dzieci z 2 parafii (Polanica i Jaroszów) i dlatego liczba miejsc jest ograniczona (25 osób z każdej parafii).

Koszt: 850 zł   (+ dojazd )

W celu zgłoszenia na kolonię należy

Wpłacić 200 zł zaliczki (do 15 marca) i na kopercie podać: Imię i Nazwisko uczestnika Data urodzenia,  adres zamieszkania. Następnie należy wypełnić kartę uczestnika.

Kolonię organizują:

Parafia św. Jana Chrzciciela w Jaroszowie i par. Wniebowzięcia NMP w Polanicy - Zdroju.

Pieniądze i dane należy przekazać w Polanicy - Zdroju do

ks. Mateusza Zająca ( tel. 784 570 960 )

Można dzwonić z pytaniami.