ISKRA MIŁOSIERDZIA

      

28 września o godz. 15.00, świat zatrzymuje się na kilka minut, aby na skrzyżowaniach ulic miast wypraszać miłosierdzie dla naszej Ojczyzny i całego świata. 15 na ulicy to czas, kiedy możemy powiedzieć głośno i wyraźnie całemu światu: „Jezu, ufam Tobie”. To okazja podzielenia się orędziem o Bożym Miłosierdziu z przechodzącym obok człowiekiem. Wraz z nami jednoczy się w modlitwie papież Franciszek, którego pokornie prosimy o błogosławieństwo. Tak niewiele trzeba, aby szept modlitwy Koronką zatrzymał świat na kilka minut w zadumie i w kontemplacji nad Bożym Miłosierdziem.

Czekamy na Ciebie w poniedziałek 28 września 2020 r., o godz. 15.00 na skrzyżowaniach ulic: Al. Wojska Polskiego – Łąkowa – Rybna – Kłodzka – Warszawska – Harcerska – Bystrzycka – Dąbrowskiego – Zdrojowa – Tranzytowa (przy kapliczce) – Fabryczna – Warszawska – Harcerska – Al. Zwycięzców – Bystrzycka – Al. Wojska Polskiego.

Grupa Miłosierdzia

f