24 marca Modlitewna Grupa Św. Józefa świętowała uroczystość swojego Patrona. Mszę Św. odprawił ks. Marcin Zawada, który w homilii przedstawił św. Józefa jako człowieka cichego, skromnego i tajemniczego, o którym niewiele wiemy, a w Piśmie Świętym nie ma zapisanego ani jednego Jego słowa. Wzorując się na postawie św. Józefa musimy, w każdej sytuacji życiowej, bezgranicznie zaufać Panu Bogu, nawet nie rozumiejąc do końca Bożych planów. Po Mszy św. członkinie M.G. św. Józefa złożyły siostrom Józefitkom, na ręce s. Wincencji, serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz s. Gracji animatorce życzenia z okazji imienin, które obchodzi w dniu uroczystości Zwiastowania Pańskiego - AVE MARIA GRATIA PLENA.