W dniu 14 marca 2015 roku w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich odbył się V Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza.

W zawodach udział wzięło 75 uczestników. Grupa młodsza (szkoła podstawowa) 40 osób i grupa starsza )gimnazjum i szkoła średnia) 35 uczestników. W grupie młodszej zwycięstwo odniósł ministrant z naszej parafii Michał Kopeć. W grupie starszej naszą parafię reprezentowało 4 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca: Jacek Sadko – miejsce 5, Szymon Błaszczyk – miejsce 9, Mateusz Kopeć – miejsce 12 oraz Tymoteusz Kopeć – miejsce 17. W tej kategorii mistrzem okazał się ministrant z parafii Matki Bożej Różańcowej w Kłodzku – Kacper Kaszuba.

Podczas mistrzostw rozegrał się również turniej debla, w którym nasi reprezentanci, Michał Kopeć i Tymoteusz Kopeć zajęli 5 miejsce na 22 drużyny.

Serdecznie gratulujemy naszym ministrantom – tenisistom zajętych wysokich miejsc, jednocześnie wspieramy w dalszych zmaganiach sportowych oraz liczymy na dalsze sukcesy.

 

tekst & foto MK

f