1. Dzisiaj w Kościele radujemy się uroczystością Trójcy Przenajświętszej. Ten dzień obchodzimy jako Dzień Dziękczynienia. Chcemy przez to uczyć się postawy wdzięczności dla Opatrzności Bożej za troskliwą opiekę nad nami. Po Mszy św. przed kościołem można złożyć ofiarę do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
2. W czwartek – uroczystość Bożego Ciała. Z kościołów wyruszą procesje z Najświętszym Sakramentem. Udekorujmy nasze domy, by pokazać Jezusowi, jak bardzo cieszymy się z tego Jego nawiedzenia. Msze Święte o godzinie 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 i 17.00. Główna Msza św. z procesją będzie odprawiona o godz. 10.00 przez Jego Eminencję Ks. kard. Mariana Jaworskiego, byłego Arcybiskupa i Metropolitę Lwowskiego Serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 nastąpi poświęcenie pojazdów samochodowych.
3. Nasza parafialna procesja Bożego Ciała wyruszy tradycyjną trasą tj. ul. Kamienną, Kryniczną i Kamienną do czterech ołtarzy. Prosimy o udekorowanie okien w całej parafii, zwłaszcza na trasie procesji, na znak naszego szacunku dla Chrystusa Eucharystycznego, który chce być obecny szczególnie w dniach oktawy blisko każdego z nas.
4. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 16.30.
5. W ubiegłą sobotę reprezentacji piłkarska ministrantów naszej parafii zdobyła tytuł Mistrzów Diecezji Świdnickiej na zawodach w Strzegomiu. Lektorzy wywalczyli w klasyfikacji miejsce szóste. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesu. Dziękujemy także rodzicom za wkład włożony w wychowanie synów i organizację wyjazdu.
6. Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na projekcję filmu – relacji z nabożeństwa fatimskiego, które odbyło się w naszej parafii 13 maja br.
7. Na zbiórkę zapraszamy o godz. 17.45 w środę wszystkich ministrantów i lektorów.
8. We wtorek zapraszamy na modlitwę wraz z grupą Miłosierdzia Bożego w kościele. Po Mszy nabożeństwo i adoracja Najświętszego Sakramentu z błogosławieństwem indywidualnym.
9. W środę o 16.00 Różaniec prowadzony przez Grupę Rodziny Radia Maryja i Msza św. w intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam.
10. W  środę o godz. 16.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zaś w piątek o 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.
11. W piątek modlitwa z grupą Taizé po wieczornej Mszy św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego w kościele.
12. W przyszłą sobotę spotkanie scholi dziecięcej w salce na plebanii o godz. 10.00.
13. Gazety: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę” i nasz tygodnik „Wniebowzięta” ministranci rozprowadzają przed kościołem.
14. Kancelaria parafialna czynna będzie w środę i sobotę w godz. 16.00 – 17.00, zaś biblioteka parafialna w sobotę od 16.00 – 17.00.
15. 07-08.07.2012 jest planowana pielgrzymka do Częstochowy, Leśniowa i Gidel. W niedziele 08.07 Rodzina Radia Maryja w Częstochowie na spotkaniu Jubileuszowym, będzie dziękowała Bogu i MB za to wielkie dzieło jakim jest telewizja TRWAM i Radio Maryja. Nocleg u sióstr. Więcej informacji u ks. Marcina. Koszt 110 zł.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
we wtorek, 5 czerwca – święty Bonifacy, biskup i męczennik, niestrudzony apostoł Germanii. Prośmy go, by umacniał wiarę naszych zachodnich sąsiadów;
w piątek, 8 czerwca – święta Jadwiga Królowa, szczególnie wrażliwa na los ubogich, odnowicielka Akademii Krakowskiej.