1. Miłość ostatecznie zwycięża śmierć! Zatem przyobleczmy nasze życie w zwycięską miłość Ojca i jej doświadczajmy. Grzech i jego owoc, to znaczy śmierć, nie jest już w stanie zagrodzić nam drogi do Domu Ojca. Przez Jezusa w Duchu Świętym mamy na zawsze otwarty dostęp do Ojca. Niech to będzie najlepsze wielkanocne życzenie: aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga Ojca.
Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Pamiętajmy, że nasza radość i cała przedświąteczna krzątanina miały swój powód przede wszystkim w wydarzeniach Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa. Zatem zadbajmy o nasz udział we Mszy Świętej. Jutro porządek Mszy św. jest niedzielny. Przyszła niedziela, druga niedziela Wielkanocy, będzie uroczystą Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
2. Dziś o godzinie o godzinie 19:00 zapraszamy do kościoła pw. WNMP na pierwszy tegoroczny koncert Dolnośląskiego Festiwalu Muzycznego. W programie: Msza łacińska Des - dur S. Moniuszki.
3. W tym tygodniu zapraszamy na Triduum przed Kanonizacją Jana Pawła II
i wprowadzeniem relikwii św. s. Faustyny (czwartek, piątek i sobota). W związku
z triduum przed kanonizacją nie będzie mszy o godzinie 17:00. Msze z homilią będą
o godzinie 19:00. W sobotę o godzinie 19:00 gromadzimy się pod pomnikiem Jana Pawła II koło Specjalistycznego Centrum Medycznego. Tam zostanie odsłonięta tablica z racji kanonizacji i z relikwiami Jana Pawła II przejdziemy do kościoła. Po mszy odbędzie się montaż słowno-muzyczny pt. „Tajemnica Światła”.
4. Wyjazd na kanonizacje do Rzymu odbędzie się 25.04. w piątek o godzinie 5:30 rano
z parkingu koło biedronki.
5. Przypominamy, że o 27.04 o godzinie 21 jest wyjazd do Wilna z placu PKS.
6. We wtorek spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego.
7. Nowenna do Miłosierdzia Bożego we wtorek i w środę o 16:30, a od czwartku do soboty o godzinie 18:30.
8. Zbiórka ministrantów i lektorów w środę po Mszy św. wieczornej.     
9. 24.04. o godzinie 11:00 RST wraz z nauczycielami i uczniami przybędzie do naszego kościoła by uczcić swojego patrona Jana Pawła II. Mszy przewodniczyć będzie o. Roman Celary OFM z Wambierzyc. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do uczestnictwa.
10. Gazety: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i nasz tygodnik Wniebowzięta można nabyć u ministrantów przed kościołem.

Chrystus zmartwychwstał!!!
Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary,
Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie
radość, miłość oraz spokój do naszych serc.
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzą Duszpasterze tutejszej parafii.

f