Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK 02.11.2020 r., Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

godz. 07:00

+ Sławomir KOKOSZKA

godz. 10:00

+ Jerzy KOSTRZEWA  w 1 rocznicę śmierci

godz. 17:00

+ + z rodzin z Alei Wojska Polskiego

 

WTOREK 03.11.2020 r.

godz. 07:00

1) + Krystyna OŻÓG w 1 rocznicę śmierci

2) + Seweryna (f) ANDRZEJEWSKA 

godz. 17:00

+ + z rodzin z ulic: Akacjowej, Alei Róż, Alei Zwycięzców, Alei Tysiąclecia 

 

ŚRODA 04.11. 2020 r., Wspomnienie św. Karola Boromeusza

godz. 07:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Haliny z okazji urodzin

godz. 17:00

+ + z rodzin z ulicy Bystrzyckiej

 

CZWARTEK 05.11.2020 r.

godz. 07:00

1) Dziękczynna za Eucharystię i kapłaństwo, za kapłanów z naszej parafii, za Służbę Liturgiczną, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w intencji Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej

2) + Stanisław KRAWCZYK, + + rodzice i rodzeństwo

godz. 17:00

+ + z rodzin z ulic: Bocznej, Brzozowej, Chopina, Chrobrego, Cichej, Dąbrowskiego

 

PIĄTEK 06.11.2020 r.

godz. 07:00

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy i zniewagi poczynione przez ludzi (intencja od Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa)

godz. 17:00

+ + z rodzin z ulic: Dębowej, Dworcowej, Elsterskiej, Fabrycznej, Górskiej

 

SOBOTA 07.11.2020 r.

godz. 07:00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi 

godz. 17:00

+ + z rodzin z ulic: Harcerskiej i Hutniczej  

 

NIEDZIELA 08.11.2020 r., 32. NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 07:00

+ Marianna (f) SOŁTAN w 4 rocznicę śmierci, + + z rodziny Teresa, Piotr i Stanisław

godz. 08:30

+ + mąż Bronisław, Monika, August, Małgorzata, Stanisław, Kazimiera (f), Janina

godz. 10:00

+ + Julia, Jan, Genowefa, Gustaw, Wanda, Zenon

godz. 11:30

1) + Bożena SEŃ w 2 rocznicę śmierci

2) Stanisław PTASZEK w 4 rocznicę śmierci

godz. 17:00

+ + z rodzin z ulic: Jaśminowej, Kaczmarskiego, Kamiennej, Kłodzkiej, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościelnej, Krasińskiego, Krynicznej, Leśnej, Lipowej

f