PONIEDZIAŁEK 5.06.2017 r. Święto NMP, Matki Kościoła

godz. 07:00 – ++ Leszek i Janina GRABOWSCY – o radość wieczną

godz. 07:30 – + Genowefa MACHAŁA (pogrzebowa)

godz. 08:30 – + Grażyna ZIĘBA (pogrzebowa)

godz. 10:00 – + wnuk Adam w 11 rocz. śmierci – o pokój jego duszy (intencja od babci z rodziną)

godz. 17:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 5)

 

WTOREK 6.06.2017 r.

godz. 07:00 – 1) + Antoni STRZELBICKI
godz. 07:00 – 2) + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 6)

godz. 17:00 – o zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy dla Alicji z okazji urodzin

 

ŚRODA 7.06.2017 r.

godz. 07:00 – 1) o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Arkadiusza, Renaty i Dominiki
godz. 07:00 – 2) + Magdalena OLEŚ (miesiąc po pogrzebie)

godz. 07:30 – + Augustyna DEREWIANKO (pogrzebowa)

godz. 17:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 7)

 

CZWARTEK 8.06.2017 r. Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

godz. 07:00 – 1) + Anatol BINKIEWICZ
godz. 07:00 – 2) + Aleksander w 4 rocz. śmierci, ++ rodzice: Apolonia
i Jakub, + Stanisława (f) OGARA

godz. 10:00 – w intencji 70 rocznicy przybycia Sióstr Świętego Józefa do Polanicy–Zdroju oraz ich pracy w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Polanicy – Zdroju

godz. 17:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 8)

 

PIĄTEK 9.06.2017 r.

godz. 07:00 – w intencji chorych, cierpiących i samotnych w naszej parafii

godz. 17:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 9)

 

SOBOTA 10.06.2017 r. bł. Bogumiła, biskupa (wsp. obow.)

godz. 07:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 10)

godz. 09:00 – w intencji grupy Koła Radia Maryja o Boże błogosławieństwo oraz o szczęśliwy rozwój wszystkich dzieł „Radia Maryja” i „Telewizji TWRAM” oraz w intencji powołań kapłańskich

godz. 17:00 – + ojciec Konstanty z okazji urodzin

 

NIEDZIELA 11.06.2017 r. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

godz. 07:00 – o radość życia wiecznego dla ++ Barbary i Jana MYCZKA

godz. 08:30 – dziękczynno – błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin dla Beaty, Doroty, Marka i Jasia

godz. 10:00 – 1) + Michał ADAMCZYK, + Edward GRESZTA w rocz. śmierci i ++ z rodziny
godz. 10:00 – 2) + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 11)

godz. 11:30 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla ks. prał. Antoniego z racji imienin oraz 25 rocznicy posługi duszpasterskiej w polanickiej wspólnocie parafialnej

godz. 17:00 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, i opiekę Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy dla Kuby z okazji urodzin

f