PONIEDZIAŁEK 12.06.2017 r.

godz. 07:00 – 1) dziękczynno – błagalna o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Beaty w dniu urodzin
godz. 07:00 – 2) + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 12)

godz. 17:00 – + Antoni STRZELBICKI

 

WTOREK 13.06.2017 r. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła (wsp. obow.)

godz. 07:00 – 1) o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla ks. prał. Antoniego z racji imienin
godz. 07:00 – 2) + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 13)

godz. 17:00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Małgorzaty i Stanisława w 25 rocznicę ślubu

 

ŚRODA 14.06.2017 r. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika (wsp. obow.)

godz. 07:00 – 1) + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 14)
godz. 07:00 – 2) o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Marii MAZUR

godz. 17:00 – w intencji Krystyny i Mariana GUT w 5 rocznicę ślubu

 

CZWARTEK 15.06.2017 r. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

godz. 07:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 15)

godz. 08:30 – ++ Joanna w 10 rocz. śmierci, Zofia, Bronisław SZUBERT – o radość wieczną

godz. 10:00 – W INTENCJI PARAFIAN – Prymicje neoprezbitera

godz. 12:00 – /recytowana/: + Józef GRABOWSKI w 24 rocz. śmierci, + mama Helena – o życie wieczne

godz. 17:00 – W INTENCJI KIEROWCÓW

 

PIĄTEK 16.06.2017 r.

godz. 07:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 16)

godz. 17:00 – dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II, za Ojca Świętego Franciszka, za papieża seniora Benedykta XVI, za nasze Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej i naszą Ojczyznę

 

SOBOTA 17.06.2017 r. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika (wsp. obow.)

godz. 07:00 –     + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 17)

godz. 07:30 – 1) + Maria SKIBIŃSKA – WOŁKOWSKA (pogrzebowa)
godz. 07:30 – 2) + Władysława KUCHARSKA (pogrzebowa)

godz. 09:30 – + Marek BEDNARZ (pogrzebowa)

godz. 17:00 – dziękczynna za dzieła powstałe w naszej parafii dzięki wstawiennictwu św. Jana Pawła II; w intencji Regionalnej Szkoły Turystycznej, która nosi Jego imię oraz dzieł „Radia Maryja” i „Telewizji TRWAM”

 

NIEDZIELA 18.06.2017 r. XI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 07:00 – + Janusz MATUSZEWSKI (greg. 18)

godz. 08:30 – ++ rodzice: Adela, Bronisław, ++ bratowe: Józefa (f), Elżbieta, ++ rodzeństwo: Zygmunt, Roman, Tadeusz, Andrzej, ++ dziadkowie i ++ z rodziny

godz. 10:00 – + mąż Wilhelm TAUB w 5 rocz. śmierci

godz. 11:30 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Iwony i Richarda BUTLER z okazji 7 rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci: Daniela i Lusi

godz. 17:00 – ++ Janina, Władysław i Anna

f