PONIEDZIAŁEK 13.11.2017 r. Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski (wsp. obow.)

godz. 07:00 – + Józef GRABIEC w 1 rocz. śmierci

godz. 17:00 – ++ z rodzin z ulicy Spółdzielców

 

WTOREK 14.11.2017 r.

godz. 07:00 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji rocznicy urodzin z dziękczynieniem za otrzymane łaski
godz. 07:00 – + mąż Michał w 6 rocz. śmierci – o radość wieczną

godz. 17:00 – ++ z rodzin z ulic: Warszawskiej, Widok, Wiejskiej, Zakopiańskiej i Zdrojowej

 

ŚRODA 15.11.2017 r.

godz. 07:00 – + Zbigniew BIERUT (greg. 1)

godz. 17:00 – ++ z rodzin: kuracjuszy, ulic pominiętych oraz z tych rodzin, które nie podały adresu

 

CZWARTEK 16.11.2017 r.

godz. 07:00 – + Zbigniew BIERUT (greg. 2)
godz. 07:00 – ++ Janusz, Ryszard, Józefa (f), Mieczysław, Helena z rodziny MATUSZEWSKICH, ++ Józef, Stanisław, Aleksander, Helena z rodziny DRAGANÓW

godz. 17:00 – dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II, za Ojca Świętego Franciszka, za papieża seniora Benedykta XVI, za nasze Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej i naszą Ojczyznę

 

PIĄTEK 17.11.2017 r. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy (wsp. obow.)

godz. 07:00 – + Zbigniew BIERUT (greg. 3)

godz. 17:00 – dziękczynna za dzieła powstałe w naszej parafii dzięki wstawiennictwu św. Jana Pawła II; w intencji Regionalnej Szkoły Turystycznej, która nosi Jego imię oraz dzieł „Radia Maryja” i „Telewizji TRWAM”

 

SOBOTA 18.11.2017 r. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy (wsp. obow.)

godz. 07:00 – + Zbigniew BIERUT (greg. 4)

godz. 09:00 – w intencji grupy Koła Radia Maryja o Boże błogosławieństwo oraz o szczęśliwy rozwój wszystkich dzieł „Radia Maryja” i „Telewizji TWRAM” oraz w intencji powołań kapłańskich

godz. 17:00 – dziękczynna za dar życia i zdrowia dla Danuty w dniu urodzin

 

NIEDZIELA 19.11.2017 r. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz. 07:00 – + Genowefa MACHAŁA (intencja od rodziny ŻEGLEŃ z Małego Cichego)

godz. 08:30 – + Janusz GAŁECKI z racji imienin
godz. 08:30 – + Zbigniew BIERUT (greg. 5)

godz. 10:00 – ++ Jan, Aniela, Franciszek, Irena, Bronisław, Stanisław i ++ z rodziny

godz. 11:30 – ++ rodzice: Roman i Jadwiga SZATKOWSCY, ++ bracia: Zygmunt i Marian oraz ++ teściowie: Franciszka (f) i Augustyn STRZELBICCY

godz. 17:00 – + Józefa (f) i Bolesław GARDEL z racji urodzin

f