Intencje

 

PONIEDZIAŁEK 23.12.2019 

godz. 7:00

1) + Radosław STRZELBICKI (intencja od uczestników pogrzebu)

 

2) + Danuta DĄBROWSKA (intencja od uczestników pogrzebu)

godz. 17:00

+ Urszula NEGACZ (greg. 23)

WTOREK 24.12.2019

godz. 7:00

1) + + Janina i Antoni TRYBULEC, + ks. Adam Malitowski, + Leonarda (f) WOŁK - ŁANIEWSKA

 

2) + Urszula NEGACZ (greg. 24)

 

3) Dziękczynno – błagalna rodziny JANOWICZ: za córki, zięciów i wnuków z prośbą o opiekę Matki Bożej

NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 17:00

ŚRODA 25.12.2019

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

godz. 24.00

PASTERKA

O Boże błogosławieństwo dla parafian

NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 7:00

godz. 8:30

+ Urszula NEGACZ (greg. 25)

godz. 10:00

+ + rodzice Janina i Konstanty

godz. 11:30

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Elżbiety i Mariana ŚMIECHOWICZ z okazji 50 rocznicy ślubu

godz. 17:00

O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski oraz opiekę Świętej Rodziny dla rodziny WOJTAK i KWIECIEŃ

CZWARTEK 26.12.2019

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

godz. 7:00

+ Urszula NEGACZ (greg. 26)

godz. 8:30

+ Józef POLSKI w 4 rocznicę śmierci, + + rodzice Zofia i Izydor BARTNIAK

godz. 10:00

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz opiekę Świętej Rodziny dla rodziny SZWED

godz. 11:30

W pewnej intencji

godz. 17:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny

PIĄTEK 27.12.2019

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JANA APOSTOŁA I EWANGELISTY

godz. 7:00

+ Urszula NEGACZ (greg. 27)

godz. 17:00

+ + rodzice Leonarda (f) i Antoni JAROMIK, + brat Walerian

SOBOTA 28.12.2019

ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW

godz. 7:00

+ Urszula NEGACZ (greg. 28)

godz. 17:00

W intencji grupy Apostolstwa Dobrej Śmierci: dla żyjących – o szczęśliwą śmierć, a dla zmarłych – o radość życia wiecznego

NIEDZIELA 29.12.2019

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

godz. 7:00

+ Kazimierz BISKUPSKI w 6 rocznicę śmierci oraz za + + z rodziny BISKUPSKICH i KOWALCZYKÓW

godz. 8:30

+ mąż Roman w 3 rocznicę śmierci, + + z rodzin z obu stron

godz. 10:00

O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski oraz opiekę Świętej Rodziny dla rodziny SADKO i PRYMAK

godz. 11:30

+ Urszula NEGACZ (greg. 29)

godz. 17:00

+ ks. Zygmunt BARMIŃSKI – o radość życia wiecznego

 

 

 

 

f