10 września 2023 r.

 1. Dzisiaj w Kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Duchowo łączymy się ze wszystkimi uczestnikami Mszy św. beatyfikacyjnej Rodziny Ulmów. 
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela po rozpoczęciu Roku szkolnego, na Mszy św. o g. 11.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych najmłodszym uczniom. 
 3. Porządek nabożeństw w tygodniu: we wtorek do św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II; w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek do Miłosierdzia Bożego – g. 16.30.
 4. W środę 13 dzień miesiąca o g. 17.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.
 5. W piątek Eucharystią o g. 14.00 w naszym kościele, której przewodniczyć będzie Bp Ignacy Dec, rozpocznie się kolejna edycja Przystanku Niepodległość. 
 6. W piątek spotkanie scholki „Dzieci Boże” o g.16.00 w bibliotece parafialnej, zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać.
 7. W sobotę o g. 8.00 wyrusza sprzed kościoła piesza pielgrzymka młodzieży na Festiwal Młodych Light for Life w Wambierzycach. Grupę prowadzą siostry Rafaela i Faustyna, powrót przewidziany jest wieczorem. 
 8. Przygotowujemy się do Misji Parafialnych, które rozpoczniemy już w najbliższą sobotę o g. 17.00, ministranci wręczą po Mszy św. programy przy drzwiach świątyni. Prosimy, aby w miarę możliwości przekazać zaproszenie także nieobecnym.
 9. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. 
 10. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.
 11. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności Lidię Małysiak. Wieczny odpoczynek …