17 marca 2024 r.

 1. Trwamy w nowennie w intencji Ojczyny do 24 marca, którą odmawiamy przed błogosławieństwem w czasie wieczornej Eucharystii oraz w nowennie do św. Józefa (do jutra), którą modlimy się po wieczornej Mszy św. 
 2. Dzisiaj po Mszy św. o g. 11.30 odbędzie się w kościele spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Świętej, a po wieczornej Eucharystii osób, udających się na pielgrzymkę do Włoch. 
 3. Jutro o g. 18.15 spotkanie rodziców młodszych ministrantów i kandydatów w bibliotece parafialnej. 
 4. W środę zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego do biblioteki parafialnej o g. 18.30. Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte. 
 5. W piątek Droga Krzyżowa o g. 9.00, 16.00 (dla dzieci) oraz o g. 17.30, w czasie której będziemy rozważać Mękę Pańską według bł. Anny Katarzyny Emmerich. To nabożeństwo potrwa dłużej, dlatego nie będzie po nim katechezy dla dorosłych. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o g. 16.00.
 6. W sobotę 23 marca w naszej parafii będziemy przeżywać dzień spowiedzi wielkopostnej. Zachęcamy do skorzystania z tego sakramentu. Spowiedź święta będzie od g. 8.00 do 9.00 oraz od g. 16.00 do g. 17.00. W tym dniu nie będzie porannej Mszy św. o g. 7.00, Eucharystia będzie sprawowana o g. 9.00.
 7. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Rozpoczniemy obchód Wielkiego Tygodnia. W tym dniu podczas wszystkich Mszy św. będzie błogosławieństwo palm. Po Mszy św. o g. 11.30 zapraszamy do udziału w koncercie pieśni pasyjnych w wykonaniu chóru Bell Canto. Po Mszach św. zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
 8. Pod chórem można nabyć paschaliki Caritas – pomocy dzieciom – w cenie 10 zł, a w zakrystii albumy pamiątkowe, wydane z okazji 100 – lecia parafii w cenie 100 zł. 
 9. Zgodnie z zapowiedzią pragniemy od 8 do 12 lipca zorganizować pielgrzymkę do sanktuariów wschodniej Polski. Chętne osoby mogą się zapisywać w zakrystii. 
 10.  Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku informuje, że w ostatnim czasie na terenie powiatu kłodzkiego odnotowano metody oszustw, w których sprawcy działali metodą na tzw. „wnuczka” lub „policjanta”. Policja Kłodzka apeluje, aby zachować ostrożność i czujność. 
 11.  Solenizantom oraz jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.
 12.  W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności Janinę Ulatowską oraz Adama Dziekana.