18 lutego 2024 r.

  1. Wyrażamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary do puszek w Środę Popielcową jako pomoc dla poszkodowany w wyniku toczącej się wojny na Ukrainie.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w naszej świątyni. Drogi Krzyżowe w piątki o g. 9.00, 16.00 (dla dzieci) i17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o g. 16.00. Dodatkowo w piątek ok. g. 18.00 zapraszamy do udziału w katechezach o filarach naszej wiary.
  3. W poniedziałek zachęcamy o g. 16.30 do udziału w nabożeństwie do św. Józefa, które poprowadzi Grupa Józefowa.
  4. W środę zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnej w bibliotece parafialnej o g. 18.30. Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte. 
  5. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  6. W zakrystii można nabyć księgę pamiątkową, album z okazji 100 – lecia parafii w cenie 100 zł. 
  7. Zgodnie z zapowiedzią przygotowujemy pielgrzymkę do Włoch od 8 do 18.10.2024. Oferta i szczegóły zawarte są w programie umieszczonym w gablocie i na stronie internetowej, zapisy w zakrystii. 
  8. W przyszłą niedzielę obchodzimy dzień modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na ten cel. Pragniemy także poinformować, że w ramach pomocy Misjom będzie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci w dniu 7 i 8 marca. Punktem zbiórki będzie placyk przy „starym gimnazjum” ul. Zdrojowa, wjazd od ul. Zakopiańskiej. Bardzo dziękuję Panu Burmistrzowi i Urzędowi Miasta za włączenie się w to dzieło i pomoc w jego organizacji. Przypomnimy o zbiórce w niedzielę poprzedzającą. 
  9. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.