21 stycznia 2024 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci, a jutro będziemy przeżywać Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wielu Bożych łask i szczególnej opieki Świętych Patronów.
  2. Dzisiaj także przypada ostatni dzień praktyki diakona Janusza, dziękujemy za ten czas przygotowania spędzony w naszej Wspólnocie, za zaangażowanie w duszpasterstwo i wszelkie prace świątyni i na plebanii. Będziemy pamiętać w modlitwie i jeżeli Pan pozwoli, już zapraszamy na Mszę św. prymicyjną. 
  3. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o g. 15.30, natomiast w sobotę od g. 13.00. Dzień wcześniej ministranci zapowiedzą odwiedziny kapłana. W tym tygodniu pragniemy odwiedzić mieszkańców ulic: poniedziałek – Dąbrowskiego; wtorek – Polna, Nadrzeczna, Bystrzycka (numery parzyste); środa – Bystrzycka (numery nieparzyste); czwartek – Piastowska, Matuszewskiego, Boczna, Aleja Tysiąclecia; piątek – Warszawska i Dworcowa; sobota – Aleja Wojska Polskiego.  
  4. Dodatkowy termin kolędy dla rodzin, które zostały pominięte, lub nie mogły przyjąć kapłana będzie w poniedziałek 29 stycznia oraz we wtorek 30 stycznia od g. 15.30. Prosimy, aby rodziny zgłaszały się w zakrystii. 
  5. W tym tygodniu kancelaria parafialna jest czynna tylko w sobotę od g. 10.00 do g. 11.00.
  6. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  7. W zakrystii można nabyć jubileuszowy album, księgę pamiątkową, wydaną z okazji 100-lecia parafii w cenie 100 zł.
  8. Solenizantów, jubilatów, wszystkich parafian i kuracjuszy zawierzamy opiece Naszej Patronki.
  9. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności Mirosława Gardela.