23 czerwca 2024 r.

  1. Rozpoczęły się szkolne wakacje, wszystkim nauczycielom i dzieciom życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  2. Nabożeństwa czerwcowa w naszym kościele codziennie o g. 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
  3. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, Patronki naszego sanktuarium. W tym dniu podczas Mszy św. o godz 7.00 i 17.00 będzie dziękować Maryi za Jej opiekę nad nami.
  4. W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, taca z tego dnia, tzw. Świętopietrze, przeznaczone jest na Nuncjaturę Polską.
  5. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. 
  6. W zakrystii można nabyć pamiątkowy album, wydany z okazji 100 – lecia parafii w cenie 100 zł.
  7. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Sanktuariów Wschodniej Polski od 8 do 12 lipca. Zapisy i szczegóły w zakrystii. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się w czwartek, 27 czerwca po wieczornej Mszy św. 
  8. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask. 
  9. Niestety Ksiądz Biskup nie przychylił się do prośby Proboszcza i Rady Parafialnej i z dniem 1 lipca br. odwołuje z funkcji wikariusza naszej Parafii księdza Mateusza, kierując do Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Kudowie-Zdroju. Msza św., w czasie której będziemy dziękować za posługę i dobro, którego doświadczaliśmy przez sześć lat, oraz życzyć Bożego Błogosławieństwa, będzie w przyszłą niedzielę o g. 11.30. Nowym wikariuszem, który przychodzi do nas z Parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu, będzie ks. Artur Merholc. 
  10. Bóg odwołał do wieczności Teresę Jacenko i Eugenię Urbaniak.