23 lipca 2023 r.

  1. Nabożeństwa w naszym kościele będą sprawowane o g. 16.30 według następującego porządku: we wtorek do św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II; w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek do Miłosierdzia Bożego; w sobotę różaniec Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  2. W tym roku wyrusza XX Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę od 1 do 8 sierpnia. Zapisy do grupy Kotlina Kłodzka przyjmowane będą dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed furtą klasztorną ojców Franciszkanów w Kłodzko. Spotkanie organizacyjne dla grupy 3. we wtorek 25 lipca po Mszy św. wieczornej. 
  3. Jutro w kościele po Eucharystii wieczornej spotkanie dla osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do Lichenia, Gniezna i Rokitna.
  4. We wtorek przypada wspomnienie św. Krzysztofa. Po wieczornej Eucharystii błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  5. W czwartek o g. 19.30 w naszym kościele odbędzie się kolejny koncert organowy. Szczegóły są na wywieszonym plakacie. Wstęp wolny. 
  6. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  7. Solenizantom i jubilatom tygodnia oraz wszystkim wypoczywającym w Polanicy – Zdroju, parafianom i kuracjuszom życzymy opieki Wniebowziętej Pani.
  8. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności Wandę Komar, Stanisława Gładysza i Henryka Wasilewskiego. Wieczny odpoczynek…