24 grudnia 2023 r.

  1. Bóg zapłać wszystkim pomocnikom Anioła Dobroci, dzięki którym mogliśmy wesprzeć dzieci będące w potrzebie. 
  2. Dzisiaj, w 4 Niedzielę Adwentu przypada również Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy św. o g. 17.00. 
  3. Uroczystą Pasterką o północy rozpoczniemy obchód Świąt Bożego Narodzenia. Jutro i we wtorek porządek Mszy św. będzie jak w każdą niedzielę (8.30, 10.00, 11.30, 17.00). Taca z II Dnia Świąt przeznaczona jest na seminarium duchowne. 
  4. W środę w dzień św. Jana, podczas Mszy św. będzie błogosławieństwo wina. O g. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Eleni. Wstęp wolny. 
  5. Rada Parafialna wraz z Duszpasterzami zaprasza na spotkanie opłatkowe członków grup modlitewnych w Parafii, w czwartek 28.12.2023 r. w 
  6.  klasztorze Sióstr Urszulanek. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o g. 14.00, a po Eucharystii zapraszamy na wspólnotową agapę. 
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz diecezjalnych instytucji związanych z duszpasterstwem rodzin. Jest to również ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy św. o g. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne za kończący się rok.
  8. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  9. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.
  10. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności Macieja Babińskiego i Stefana Sadowskiego.