26 listopada 2023 r.

 1. Uroczystość Chrystusa Króla kończy rok liturgiczny, w przyszłą niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu, czas oczekiwania na przyjście Pana.
 2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w naszej świątyni, ich porządek jest wywieszony w kruchcie kościoła, w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii. 
 3. W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od g. 16.00 do g. 17.00.
 4. W sobotę odwiedziny chorych od g. 9.00.
 5. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które wraz ze świecami Caritasu, będą rozprowadzane od II Niedzieli Adwentu. 
 6. W przyszłą niedzielę 3.12.2023 po Mszy św. o g. 11.30 spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii św. 
 7. Zapraszamy chłopców do udziału w Służbie Liturgicznej, zbiórki ministrantów są w poniedziałek o g. 18.00. Dziewczynki i chłopców, którzy lubią śpiewać zapraszamy na scholę dziecięcą w piątki o g. 16.00. Spotkania w bibliotece parafialnej. 
 8. Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła. Prosimy składać je na tacę lub do skarbon, z podpisaniem przeznaczenia ofiary. 
 9. Powrócił główny korpus kontuaru remontowanych organów, ale prace remontowe jeszcze trwają. W minionym tygodniu ławki dziecięce z przodu kościoła zostały wyposażone w tapicerowane siedziska.
 10. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. 
 11. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.
 12. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności Władysławę Fiołek.