28 stycznia 2024 r.

 1. Od piątku są w kaplicy szpitala relikwie bł. pielęgniarki Hanny Chrzanowskiej, przez całą niedzielę są w naszej świątyni parafialnej, aby wypraszać łaski szczególnie chorym i potrzebującym pomocy.
 2. Na Mszy św. o g. 11.30 gościmy Dziecięcy Zespół Regionalny z Rokicin Podhalańskich, który po Eucharystii wykona krótki koncert kolęd. 
 3. W poniedziałek i wtorek od g. 15.30 będzie dodatkowy termin kolędy dla rodzin, które zostały pominięte lub nie mogły przyjąć kapłana. Prosimy, aby zgłaszać się w zakrystii. 
 4. W środę o g. 18.30 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej będzie w czwartek i w piątek od g. 16.00 do g. 17.00. W czwartek o g. 16.30 nabożeństwo powołaniowe a po wieczornej Eucharystii spotkanie Towarzystwa Przyjaciół Seminarium w bibliotece parafialnej; w piątek o g. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa; w sobotę o. 16.15 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Odwiedziny chorych w sobotę od g. 9.00.
 6. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą sprawowane o g. 7.00, 9.00 i 17.00, w czasie których będzie błogosławieństwo gromnic. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Siostrom Zakonnym posługującym w naszej parafii życzymy wielu Bożych łask, zawierzając opiece Świętych Patronów. Taca z tego jest przeznaczona na potrzeby zakonów klauzurowych w diecezji. 
 7. Również w piątek 2 lutego po wieczornej Eucharystii zapraszamy Radę Parafialną i wszystkich chętnych do pomocy przy rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych w naszej świątyni. 
 8. W sobotę 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Po porannej Eucharystii błogosławieństwo św. Błażeja.  
 9. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. 
 10. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia, parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask.
 11. Do wieczności odeszła Genowefa Puła.