3 marca 2024 r.

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone ubiegłej niedzieli na cele misyjne, zebraliśmy i przekazaliśmy 2250zł. 
 2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwa wielkopostnych. Drogi Krzyżowe w piątki o g. 9.00, 16.00 (dla dzieci) i 17.30. Dodatkowo w piątki ok. g. 18.00 zapraszamy do udziału w katechezach o filarach wyznawanej przez nas wiary. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o g. 16.00.
 4. Prosimy zgłaszać w zakrystii chorych, których kapłan z posługą sakramentalną odwiedzi 12 marca. 
 5. W środę o g. 18.30 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w bibliotece parafialnej. Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte. 
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. O g. 16.30 nabożeństwo powołaniowe, a po Mszy św. wieczornej spotkanie Towarzystwa Przyjaciół Seminarium w bibliotece parafialnej.
 7. Również w czwartek 7 marca o g. 19.00 w bibliotece parafialnej odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. 
 8. Pragniemy poinformować, że w ramach pomocy Misjom będzie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci w dniu 7 i 8 marca. Punktem zbiórki będzie placyk przy „starym gimnazjum”, ul. Zdrojowa, wjazd od ul. Zakopiańskiej. Bardzo dziękuję Panu Burmistrzowi i Urzędowi Miasta za włączenie się w to dzieło i pomoc w jego organizacji.
 9. Zamknęliśmy zapisy na parafialną pielgrzymkę do Włoch. Uczestnicy mogą odebrać w zakrystii szczegółowy program.
 10. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia wielkanocne paschaliki Caritasu w cenie 10zł, natomiast do skarbonki na filarze pod chórem można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. 
 11. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
 12. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.