7 lipca 2024 r.

  1. Przeżywamy XIV niedzielę zwykłą. Po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, podczas której odmówimy Litanię do Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
  2. Witamy w naszej wspólnocie nowego wikariusza – księdza Artura Merholca, który ostatnie pięć lat posługiwał w Parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu. Powitanie z udziałem Rady Parafialnej będzie na Mszy św. o g. 11.30.
  3. Zachęcamy do udziału w stałych nabożeństwach w naszym kościele, których porządek jest wywieszony pod chórem i gablocie przed kościołem.
  4. Osoby wyjeżdżające w dniu jutrzejszym, na parafialną pielgrzymkę autokarową, proszone są, aby przybyć na przystanek autobusowy PKS, na godz. 05:45. Wyjazd odbędzie się punktualnie o godz. 06:00. Bardzo prosimy, aby zabrać ze sobą: dowód osobisty, leki – jeżeli ktoś przyjmuje, wodę i prowiant.  
  5. W sobotę 13. Dzień miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie – Różaniec z procesją wokół świątyni po Mszy św. wieczornej. 
  6. Zakończyły się prace remontowe na plebanii przy balkonie i loggi frontowej. Udrażnialiśmy także spusty i odpływy wody deszczowej z kościoła. Po 14 lipca rozpocznie się remont schodów głównego wejścia świątyni. Dziękujemy Panu Arkadiuszowi Czerwowi na prace naprawcze przy drzwiach wahadłowych bocznego wejścia. 
  7. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. 
  8. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.