IV Niedziela Wielkiego Postu

 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki odprawiamy Drogi Krzyżowe, po których jest udzielana Komunia Święta: dla dorosłych o g. 9.00 i 17.30 oraz dla dzieci o g. 16.00. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 16.00.
 2. Dodatkowo w piątek po Drodze Krzyżowej o g. 17.30 katechezy dla dorosłych, dotyczące prawd naszej wiary. Serdecznie zapraszamy.
 3. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek do św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II; w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego; w sobotę różaniec Apostolstwa Dobrej Śmierci – g. 16.30.
 4. Kancelaria parafialna czynna będzie w środę od g. 18.00 do g. 18.30 oraz w sobotę od g. 15.00 do g. 16.00.
 5. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
 6. U ministrantów pod chórem można nabyć palmy na Niedzielę Palmową w cenie 10 zł, z których ofiary są przeznaczone na fundusz ministrancki. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia paschaliki Caritasu w cenie 10 zł.
 7. W minionym tygodniu wymieniliśmy w naszej świątyni ważne elementy nagłośnienia kościoła: zakupiliśmy nowy wzmacniasz i mikrofony na ołtarz, ambonkę i chór. Jak mogliśmy się przekonać, ten używany dotychczas odmówił parę tygodni temu posłuszeństwa.
 8. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa, o godz. 17.00 Msza św. z udziałem grup modlitewnych św. Józefa, a po Mszy św. poświęcenie figury Świętego, która została posadowiona naprzeciw wejścia do zakrystii. W tym dniu szczególną modlitwą otaczamy Siostry Józefitki, którym dziękujemy za posługę w naszej Wspólnocie.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.30 odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Komunii św.
 10. Wszystkim życzymy wielu Bożych łask.
 11. Bóg odwołał do wieczności Stefana Kwietnia.