Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy serdecznie do udziału w Godzinie Miłosierdzia, którą celebrować będziemy o g. 15.00 w kościół. Dzisiaj za udział w pobożnych praktykach ku czci Miłosierdzia Bożego możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dla osób, które nie poznały jeszcze modlitwy „Koronka do Miłosierdzia Bożego”, z tyłu kościoła wyłożonego są obrazki przedstawiające Jezusa Miłosiernego, ze słowami modlitwy na rewersie obrazka.
  2. Od piątku do niedzieli w sposób szczególny będziemy w naszych modlitwach pamiętać o młodzieży która udaje się w sierpniu na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony.
  3. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek do św. Siostry Faustyny; w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek do Miłosierdzia Bożego – g. 16.30.
  4. Kancelaria parafialna czynna będzie w środę od g. 18.00 do g. 18.30 oraz w sobotę od g. 15.00 do g. 16.00.
  5. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  6. Wszystkim solenizantom oraz jubilatom tygodnia, parafianom, gościom i kuracjuszom życzymy, aby Bóg obdarzał ich potrzebnymi łaskami.
  7. W ostatnim czasie Bóg odwołała do wieczności: Helenę Pezdę, Karola Kurzyńskiego oraz Krystynę Hołowińską. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.