V Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której będziemy się modlić  Litanią Loretańską. Z tej racji nie będzie nabożeństwa majowego w kościele o g. 16.30. Zapraszamy także do wspólnej modlitwy na Wzgórzu Marii o g. 18.30.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o g. 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Dodatkowe nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek do św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II; w piątek do Miłosierdzia Bożego – g. 16.15. Nowennę środową odmawiamy w ramach nabożeństwa majowego.
  4. W najbliższą środę w Szczytnej o godz. 18.00  do sakramentu bierzmowania przystąpi nasza młodzież. Z tej racji kancelaria parafialna czynna będzie tylko w sobotę od g. 15.00 do 16.00.
  5. W sobotę 13 maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy do wspólnej modlitwy po Mszy św. wieczornej o g. 17.00. Prosimy, aby zabrać ze sobą świece. 
  6. Siedemnaścioro dzieci z naszej parafii, w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 11.30 przyjmie po raz pierwszy Komunię Świętą. Spowiedź święta dla dzieci, ich rodziców i najbliższych rozpocznie się w sobotę 13 maja od g. 10.00.
  7. Nasza parafia przygotowuje album z okazji setnej rocznicy powstania. Jeżeli ktoś posiada archiwalne zdjęcia z różnych uroczystości kościelnych, proszony jest o ich udostępnienie.  Dostarczając podpisane zdjęcia do zakrystii lub kancelarii. Po zeskanowaniu zdjęcia zostaną zwrócone właścicielom. 
  8. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. 
  9. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.
  10. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności Jerzego Bartniaka i Pawła Bednarka. Wieczny odpoczynek…