25 czerwca 2023 r.

 1. Rozpoczęły się wakacje. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy dobrego wypoczynku. 
 2. Do piątku włącznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Serca Pana Jezusa, które w naszym kościele są celebrowane o g. 16.30.
 3. Dodatkowe nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek do św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II; w piątek do Miłosierdzia Bożego – g. 16.15. Nowennę środową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odmawiamy w ramach nabożeństwa czerwcowego. 
 4. We wtorek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy – Patronki naszego Sanktuarium. Jej opiece polecamy wszystkich parafian oraz pielgrzymów modlących się w tej świątyni.
 5. W czwartek 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia tzw. „Świętopietrze” przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 6. Również w czwartek w naszym kościele o g. 19.30 będzie koncert organowy w wykonaniu artystów: Marka Stefańskiego (organy) i Jacka Szymańskiego (tenor). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy do udziału. 
 7. W sobotę odwiedziny chorych od g. 9.00; o g. 16.15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. 
 8. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. 
 9. Kancelaria parafialna czynna będzie w środę od g. 18.00 do g. 18.30 oraz w sobotę od g. 15.00 do g. 16.00. W sobotę od g. 16.00 do g. 16.45 czynna będzie biblioteka parafialna.
 10. Nasza parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę w setną rocznicę powstania do Lichenia, Gniezna, Rokitna oraz Legnicy. Plan i inne informacje znajdują się na wywieszonym plakacie. Zapisy w zakrystii u ks. Mateusza.
 11. Wszystkim wypoczywającym w Polanicy – Zdroju oraz solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wielu Bożych łask.