Zakończona wizyta duszpasterska

Tradycyjnie, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kapłani odwiedzają domy wiernych, aby prosić o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców oraz dla całej rodziny. Jest to również doskonała okazja do rozmowy, spotkania, poznania radości mieszkańców parafii oraz ich trudności. 

W naszej parafii zakończyliśmy wizytę duszpasterską, zwaną inaczej „kolędą”. Trwała ona od 2 do 28 stycznia. Przebiegała w duchu wzajemnej życzliwości. Wspólna modlitwa pozwalała zrozumieć, jak ważne w życiu chrześcijańskiej rodziny jest obecność Boga i nieustanna prośba o Jego błogosławieństwo w całym roku. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kapłana w swoich domach. Dziękujemy za gościnność, za życzliwość, za wspólnie spędzony czas. Niech dobry Bóg wszystkim naszym Parafianom obficie błogosławi! 

Ks. Mateusz Matusiak